Switbert Lobisser *
(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt) Holzschnitt, "Kärntens Ehrentag, der 10. Oktober", signiert S Lobisser, Stockgröße ca. 28 x 48,5 cm, gerahmt, verglast, partiell fleckig
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
06.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Switbert Lobisser *
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.04. - 06.05.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-