Kurt Schmidt
(Klagenfurt 1917-1985) "Stift St. Georgen am Längsee",Öl auf Platte, 65,5 x 90 cm, gerahmt, partiell geringe Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.05.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Kurt Schmidt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.04. - 06.05.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: