Dominik Loisel
(um 1900) "Elegante Dame im Fauteuil", signiert D. Loisel, datiert 1908, Öl auf Leiwand, 100 x 70 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.05.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Dominik Loisel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.04. - 06.05.2015 |