Herrenring
Weißgold 585, Brillant ca. 0,65 ct, monogrammiert RJ, 12,5 g, RW 62øg13
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.05.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Herrenring
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.04. - 06.05.2015 |