Ida Münzberg *
(Wien um 1900) "Feldblumen in Vase", rechts unten signiert Ida Münzberg, Öl auf Karton, ca. 48 x 49 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
13.05.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Ida Münzberg *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.05. - 13.05.2015 |