Maler Anfang 20. Jh.
"Stillleben", rechts unten signiert K. Stetten, Öl auf Karton, ca. 60 x 80 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
13.05.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Maler Anfang 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.05. - 13.05.2015 |