Brillantsolitärring ca. 0,50 ct
Gold Weißgold 585, Altschliffbrillant, RW 57, 2,4 g, Brillant mit äußeren Merkmalenøg2
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
26.02.2018 - 17:26
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, hračky e šperky |
Datum: | 26.02.2018 - 17:26 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.02. - 23.02.2018 |