C. Gut um 1872
"Petersfriedhof in Salzburg", links unten signiert und datiert C Gut (18)72, Öl auf Leinwand, ca. 42 x 66 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
13.05.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
C. Gut um 1872
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.05. - 13.05.2015 |