Maler des 20. Jh.
Betitelt "Parigi 1900", links unten signiert L. Rossi, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 70 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
13.05.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Maler des 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.05. - 13.05.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Konvolut Tafelgeschirr, 2./3. Viertel 20. Jhdt.,
- Brillantohrclips
- Mathilde Flögl, Perlbeutel, Modellnummer: P 0374, um 1925/30