Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002) "Wiener Staatsoper" unten signiert Robert Kasimir, Radierung in Farbe, Passepartoutausschnitt 21 x 18 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
13.05.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Robert Kasimir *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.05. - 13.05.2015 |