Maria Moser *
(Frankenburg 1948 geb.) Ohne Titel, links unten signiert M Moser, Mischtechnik/Collage auf Papier, ca. 50 x 70 cm, Ränder beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
13.05.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Maria Moser *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.05. - 13.05.2015 |