Josef Fischnaller *
(Pfeffersberg/Südtirol 1927- 2006 Linz) 5 Blätter u. a. "Dämon, Christbaum", rechts unten signiert Josef Fischnaller, tlw. datiert, Linolschnitte/ Stiftzeichnungen, verschiedene Größen
Expert: Christian Wiesinger
13.05.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Josef Fischnaller *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.05. - 13.05.2015 |
Další objekty umělce
Josef Fischnaller *, 2 Bilder:
Vyvolávací cena: