Franz Xaver Weidinger *
(Ried im Innkreis 1890-1972 Bad Ischl) "Landschaft mit Bäumen", Öl auf Karton, ca. 37 x 50 cm, Rand etwas beschädigt
13.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Xaver Weidinger *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.05. - 13.05.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 75,-