J. Alberto
(um 1900) Große Landschaft mit Mühle am Bachufer, signiert J. Alberto fc, Öl auf Leinwand, 74,5 x 100 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
28.04.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
J. Alberto
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 28.04.2015 - 15:00 |
Prohlídka: | 23.04. - 28.04.2015 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)