Alfred Hrdlicka *
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(Vienna 1928-2009) "La danse (Communication)", 1986, lithograph and screen print in colour, signed by hand Alfred Hrdlicka, no. 81 of 350 numbered copies, 65 x 50,5 cm, Lewin 1124 II (here: print run 300 shown), (EH)
Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
+43-1-515 60-557
elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at
21.05.2015 - 18:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 500,-
Alfred Hrdlicka *
(Vienna 1928-2009) "La danse (Communication)", 1986, lithograph and screen print in colour, signed by hand Alfred Hrdlicka, no. 81 of 350 numbered copies, 65 x 50,5 cm, Lewin 1124 II (here: print run 300 shown), (EH)
Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
+43-1-515 60-557
elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Moderní a současné tisky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 21.05.2015 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 13.05. - 21.05.2015 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Další objekty umělce
-
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Všechny objekty umělce