Karl Ludwig Prinz *
(Wien 1875-1944) Trofoi am Stilfserjoch Öl auf Leinen, signiert K. L. Prinz 70 x 110 cm. beschädigt eingerisssen, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.05.2015 - 20:27
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Karl Ludwig Prinz *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 06.05.2015 - 20:27 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: