Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) "Dorfstraße im Winter", rechts unten signiert E. Huber, Mischtechnik auf Papier, ca. 40 x 55 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 1200
Expert: Christian Wiesinger
19.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.375,-
EUR 2.400,- do EUR 3.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Ernst Huber *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 19.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.05. - 19.05.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-