Ilma Colette
(Congnac 1941 geb.) "evolution" Lithographie in Farbe, signiert Ilma Colette Nr. 71/100, 20 x 34 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.04.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Ilma Colette
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.04.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.04. - 29.04.2015 |