Ernst Fuchs *
(Wien 1930 geb.) "Flammenkopf", rechst unten signiert Ernst Fuchs, Siebdruck in Farbe, Blattgröße ca. 60 x 50 cm, Blattrand beschädigt, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
15.04.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.04.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.04. - 15.04.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-