Franz Traunfellner *
(Gerersdorf/N.Ö. 1913-1986) "Dorflandschaft im Winter" rechts unten signiert Franz Traunfellner, im Stein monogrammiert FT, Litografie, Passepartoutausschnitt ca. 19 x 32 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
15.04.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Traunfellner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.04.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.04. - 15.04.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena: