Fritz Fröhlich *
(Linz 1910-2001) "Figurale Darstellung", links unten monogrammiert, datiert (19)99, Mischtechnik, ca. 17,5 x 16 cm, Wechselrahmen
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
15.04.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Fritz Fröhlich *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.04.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.04. - 15.04.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,-