Hans Bischoffshausen *
(Feld a. See/Kärnten 1927-1987)"Höhlenmalerei", signiert Bischoffshausen, datiert 1952, Aquarell auf Papier, auf Papier fixiert, 19,5 x 29,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
01.04.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Hans Bischoffshausen *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.04.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.03. - 01.04.2015 |