Kurt Schmidt
(Klagenfurt 1917-1985) "Prag", signiert Kurt Schmidt, Aquarell auf Papier, 43 x 61 cm, ohne Rahmen, partiell wellig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
01.04.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Kurt Schmidt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.04.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.03. - 01.04.2015 |