Egon Wucherer *
(Wöllan/Stmk. 1917 geb.) "Bäume", signiert E Wucherer, datiert 1.6.1979, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 46,5 x 61,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
01.04.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Egon Wucherer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.04.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.03. - 01.04.2015 |