Georg Drah
(Wien 1867-1922) Waldlandschaft mit Bach, figural staffiert, signiert G. Drah 1918, Mischtechnik auf Papier 47 x 34 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
01.04.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Georg Drah
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 01.04.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.03. - 01.04.2015 |