Brillantring
Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 1,25 ct, RW 51, 4,3 gøg4
23.03.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 23.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 16.03. - 21.03.2015 |