Brillantsolitär-Ohrschrauben
Weißgold 750, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,90 ct, 1,6 gøG2
30.03.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär-Ohrschrauben
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 30.03.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.03. - 28.03.2015 |