Brillantarmkette
Gold Weißgold 750 kombiniert Brillanten zus. ca.0,20 ct Länge ca. 20,5 cm, ital. Beschauzeichen, 33,7 gøG34
22.02.2018 - 10:16
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Brillantarmkette
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.02.2018 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.02. - 22.02.2018 |