Maria Moser *
(Frankenburg 1948 geb.) "Glutwand", rechts unten signiert M Moser, Mischtechnik/Collage auf Papier, ca. 32 x 30 cm, Passepartout
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
01.04.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
Maria Moser *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.04.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.03. - 01.04.2015 |