Otto Rudolf Schatz *
(Wien 1901-1961) "Erotische Darstellung", rechts unten monogrammiert ORS, Radierung, PassepartoutAusschnitt ca. 12 x 15 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
01.04.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Otto Rudolf Schatz *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.04.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.03. - 01.04.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-