Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) "Christus" Lithographie signiert Hans Fronius 74, mit kEx bezeichnet 80,5 x 58 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
18.03.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Hans Fronius *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.03. - 18.03.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 8.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 7.000,- -
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 700,-