Brillantsolitär
Gold 585, rhodiniert, Brillant ca. 0,45 ct, RW 54, 6,9 g, Tragespurenøg7
Expert: Wolfgang Dany
Wolfgang Dany
+43-1-3327178
wolfgang.dany@dorotheum.at
23.03.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantsolitär
Expert: Wolfgang Dany
Wolfgang Dany
+43-1-3327178
wolfgang.dany@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 09.03. - 23.03.2015 |