Brillantring
Gold 585, dreifärbig, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,80 ct, RW 65, 15,8 gøg16
09.03.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 09.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.03. - 07.03.2015 |