Brillant Rubinring
Gold Weißgold 750, Brillant ca. 0,10 ct, RW 51, ital. Beschauzeichen, 5,3 gøG5
22.02.2018 - 10:43
- Vyvolávací cena:
Brillant Rubinring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.02.2018 - 10:43 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.02. - 22.02.2018 |