Künstler 20. Jhdt. *
"Torso", schwer leserlich signiert Hochleitner Hubert, Zeichnung auf Papier, 70 x 49 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.03.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 20,-
Künstler 20. Jhdt. *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.02. - 04.03.2015 |