Remigius Geyling *
(Wien 1878-1974) "Studie", signiert R Geyling, Kohle, aquarelliert auf Papier, PassepartoutAusschnitt 40,5 x 21,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.03.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 40,-
Remigius Geyling *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.02. - 04.03.2015 |