Valentin Oman *
(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Weiblicher stehender Akt", signiert Oman, Zeichnung auf Papier, Ausschnitt 53 x 26,5 cm, gerahmt, verglast, Blatt mit Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.03.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
Valentin Oman *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.02. - 04.03.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: