Max Gangl *
(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) "Weiblicher Akt", signiert Max Gangl, Tusche, Aquarell auf Papier, datiert 88, Ausschnitt 44,5 x 59,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.03.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Max Gangl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.02. - 04.03.2015 |