Brillantring
Gold 585, Brillant ca. 0,10 ct RW 65, österr. Amtspunze, 3 gøG3
22.02.2018 - 10:44
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.02.2018 - 10:44 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.02. - 22.02.2018 |
Ukázat výsledky aukce
- Helene Paula von Pausinger *
- Dreiteiliger Paravent im Rokokostil, Ende 19. Jahrhundert
- Brillantohrgehänge
- Abele Jacopi (Pietrasanta, Lucca 1882-1957), Frauenfigur an einer erhöhten Vase lehnend, Ceramiche Lenci, Turin 1936