Rudolf Sodek *
(Althofen 1916-2004) Holzschnitt "Apriacher Stockmühlen", signiert R. Sodek, datiert 1983, Ausschnitt 43,5 x 32 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.03.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Rudolf Sodek *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.02. - 04.03.2015 |