Franz Knapp*
(Pockau 1916-2007) "Schloß Schallaburg" Originalradierung signiert Franz Knapp 74, betitelt, Nr. I/22/100 ca 43,5 x 39,5 cm
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.03.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Franz Knapp*
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.02. - 04.03.2015 |