Andy Warhol
(Pittsburgh 1928-1987 New York) "Marilyn" Ganolithographie in Farbe nch Andy Warhol drucksigniert, 1929/2400 59 x 59 cm. gerahmt, verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.03.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
Andy Warhol
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.02. - 04.03.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Branntweinflasche mit Spruch, Alpenländisch, wohl Freudenthal, um 1800
- **/* - Sammlung Liechtenstein 1912/2010 u.a. mit Bl. Nr. 1,
- 2 Rangierhilfen, hydraulisch,
- Brillant/Topas-Ohrstecker