Georg Eisler *
(Wien 1928-1998) "Im Kaffeehaus", rechts unten signiert Eisler, Lithografie, nummeriert 64/250, Blattgröße ca. 22 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
18.03.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
Georg Eisler *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.03. - 18.03.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: