Maler Mitte 20. Jh.
"Hühner" links unten undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, ca. 19 x 32 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
18.03.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Maler Mitte 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.03. - 18.03.2015 |