Eva Schlegel *
(Hall/Tirol 1960 geb.) Ohne Titel, Siebdruck auf Blei, rückseitige Platte signiert Eva Schlegel, datiert 1/6 20111, ca. 20 x 14 cm
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.03.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Eva Schlegel *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.03. - 18.03.2015 |