Uhrkette
Gold 580, mit Petschaft, monogrammierter Lagenstein, Türkise, Ziergravur, österr. Amtspunze 1867-1872, Länge ca.37 cm, 50,8 g, Karabiner, Springring
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
05.03.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Uhrkette
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.03.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 19.02. - 04.03.2015 |