Opal Brillantring
Gold 750 Altschliffbrillanten zus. ca.1 ct ein Opal (RW 52) 6,6 g øG6
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
22.02.2018 - 10:58
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Opal Brillantring
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.02.2018 - 10:58 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.02. - 22.02.2018 |