Diamantbrosche
Gold 585 Platin kombiniert 1 Diamant im Altschliff ca. 0,20 ct, Diamantrauten, österr. Amtspunze, 3,4 gøG3
22.02.2018 - 11:06
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Diamantbrosche
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.02.2018 - 11:06 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.02. - 22.02.2018 |