Brillantcreolen
Gold Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 1,60 ct, ital. Beschauzeichen, 14,4 g, Zertifikat anbeiøG14
22.02.2018 - 11:09
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Brillantcreolen
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.02.2018 - 11:09 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.02. - 22.02.2018 |