Brillantohrclipse
Gold 750 tlw rhodiniert, Brillanten zus. ca. 0,60 ct Aquamarine zus. ca. 3,50 ct ital. Beschauzeichen, 15 gøG15
22.02.2018 - 11:10
- Vyvolávací cena:
EUR 850,-
Brillantohrclipse
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.02.2018 - 11:10 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.02. - 22.02.2018 |